حضور اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  هرمزگان، ساحل خلیج همیشه فارس همزمان با یوم الله 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران لبریز از شمیم حضور شیعه و سنی، در نقاط مختلف این استان بود که با وحدت و همدلی، این روز بزرگ را به نماد پایداری در برابر دشمنان تبدیل کردند.
مردم شجاع استان هرمزگان صحنه‌هایی از دلدادگی به انقلاب و نظام را به نمایش گذاشتند.
در بندرعباس مردم با حرکت در بلوار ساحلی این شهر با سر دادن شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ به اسرائیل، مرگ بر آل سعود خائن، کشور ما گلشن هر لاله شد-عمر قیام ما چهل ساله شد، چهل سال استقامت و اقتدار- شد مایه‌ی سعادت و افتخار، درجنگ اقتصادی با این ملت - نابود گردد آمریکا با خفت، حمایت خود را از آرمان‌های امام راحل، رهبر انقلاب اسلامی و شهدا اعلام کردند.
در پایان راهپیمایی امروز هم قطعنامه ‌ای با هشت بند، در حفظ و حراست از ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی خوانده شد و راهپیمایان با سردادن تکبیر بند‌های آن را تایید کردند.
معاون رئیس جمهور در امور مجلس نیز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس گفت: حضور پرشکوه مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کرد که همواره با ولایت فقیه و با بصیرت در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده اند.
دکتر حسینعلی امیری افزود: دشمنان نظام مقدس انقلاب اسلامی بدانند سخت کردن عرصه بر مردم همیشه در صحنه آنان را بیشتر انقلابی و ولایت مدار می‌کند.
وی گفت: تفاوت انقلاب اسلامی ما با بقیه انقلاب‌ها در استوار بودن و پایداری مردم چه در زمان وقوع انقلاب و پس از انقلاب است در صورتی که در انقلاب‌های دیگر پایداری مردم پس از چند سال کم رنگ‌تر می‌شود.
معاون رئیس جمهور در امور مجلس با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما زمانی ظهور کرد که نارضایتی مردم از وابستگی به کشور‌های بیگانه بیشتر از قبل شده بود افزود: با راهنمایی‌های رهبر فرزانه انقلاب، پایه‌های پوشالی حکومت طاغوت بر چیده شد.
امیری گفت: قبل از انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی کشور ما وابستگی شدیدی به کشور‌های خارجی داشت و مسئولان کشور هیچ اختیاری برای اداره جامعه نداشتند.
وی افزود: دشمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی دست از توطئه برنداشتند و با تحمیل جنگ ۸ ساله قصد برچیدن نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند که تمام نقشه‌های آنان نقش بر آب شد.
معاون رئیس جمهور در امور مجلس با اشاره به اینکه در جنگ تحمیلی در واقع با تمام جوامع بین المل در حال جنگ بودیم گفت: به لطف خدا و با رهبری روشنگرانه امام خمینی و مردم ولایت مدار در این جنگ نابرابر هم پیروز شدیم.
امیری افزود: امروز به تمام جهانیان ثابت شد که مردم ایران مردمی فرهیخته و با تمدن هستند که همراه ولایت و آرمان‌های انقلاب هستند.