بررسی اجرای طرح ایران مهارت در آموزشگاه های آزاد هرمزگان

جلسه بررسی عملکرد سال 97آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در طرح ایران مهارت به ریاست رئیس اداره آموزشگاه های آزاد و با حضور رئیس اداره آزمون ، رئیس کانون انجمن های صنفی آموزشگاه آزاد و آموزشگاه های مجری طرح  استان در بندرعباس برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان ، به منظور  بررسی طرح و جمع آوری نظرات همکاران در خصوص اجرای هرچه بهتر طرح در سال آینده و رفع نقایص موجود با حضور آموزشگاه های مجری طرح روز گذشته در تالار اندیشه مرکز شماره یک برگزار گردید.

عبدالرحیم رهروان رئیس اداره آموزشگاه آزاد استان گزارش یکساله سال 97 عملکرد اداره آموزشگاه آزاد در حوزه ایران مهارت را تبیین کرد و گفت : تعداد یکصدو دوازده قرارداد در 27 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای که با 75 مدرسه بر حسب رشته و محل ،  فی مابین آموزشگاه و مدرسه منعقد شده که منجر به آموزش هشت هزارو بیست نفر دانش آموز در استان شده است . 

وی اظهار کرد : مقرر شده کمیته ایران مهارت با هدف فعال کردن کمیته های فرعی کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد استان تشکیل گرددتا بتوان برآورد دقیقی از میزان تقاضا در سال آینده بدست آورد .مانند تعداد کل مدارس ، تعداد دانش آموز ،میزان ساعات آموزشی ، تعداد آموزشگاه های واجد شرایط بررسی شود .

رئیس اداره آموزشگاه آزاد افزود :این کمیته مسئول نظارت بر اجرای طرح ایران مهارت خواهد بود و گزارش و مستند سازی بر عهده آن می باشد.

 

تازه‌ترین خبرها