بازدید مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد طوفان ؛ کارآفرینان فعال در زمینه آموزش کسب و کار خلاق مورد حمایت قرار می گیرند

یگانه حمایت خود را از کار آفرینان فعال در زمینه آموزش کسب و کار خلاق اعلام کرد و گفت: کارآفرینان فعال در زمینه آموزش کسب و کار خلاق مورد حمایت قرار می گیرند
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان ، مریم یگانه مدیر کل امور بانوان استانداری و اسما کریمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای در مراسم افتتاحیه ورکشاپ های آموزشی که به مناسبت هفته ملی مهارت در مجتمع فنی و حرفه ای طوفان برگزار شدبازدید نمودند.
مریم یگانه گفت ضمن تبریک هفته مهارت و مهارت آموزی و روز ملی کار آفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای اظهار کرد: آموزش مهارت به افراد و خصوصا کار آفرینی و مهارت آموزی برای زنان سرپرست خانوار مناطق محروم استان اجر دنیا و آخرت دارد.

وی افزود: همه ما در یک جامعه و در استان هرمزگان زندگی می کنیم و باید در زمینه توانمند سازی تک تک افراد جامعه تلاش کنیم.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان عنوان کرد: دکتر همتی، استاندار هرمزگان تاکید زیادی بر توانمند سازی زنان و فرزندان تحصیل کرده و بیکار در استان هرمزگان دارند.

وی گفت: در صورت وجود کار آفرین داوطلب و فعال در زمینه آموزش کسب و کار خلاق و تاثیر گذار حمایت خود را از این افراد اعلام می کنیم.

تازه‌ترین خبرها