هفته ملی مهارت ؛ بازدید و نظارت بر روند مهارت آموزی آموزشگاههای آزاد هرمزگان

دکتر حیدری نماینده استاندار هرمزگان ، غلامپور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بندرعباس و کریمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان از آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای "ماه آفرین " در رشته مراقبت و زیبایی بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ، اسما کریمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اظهار کرد : این بازدید با هدف ارتقای بهره وری و صلاحیت حرفه ای آموزشگاه ها و نظارت بر روند مهارت آموزی صورت گرفت .آموزشگاه ماه آفرین از سال 1380 فعالیت می کند و اکنون بیش از 30 حرفه را به علاقمندان آموزش می دهد.
مهندس کریمی افزود: رکسانا امیری موسس این آموزشگاه از سال 97 تا کنون نیز 9 حرفه جدید ماساژ ، بهداشت و ایمنی در مراقبت و زیبایی ، کمک های اولیه ، ایمنی کار با لیزر ، سبک زندگی ،مشاوره محصولات بهداشتی و کرمها ،کاربرد تجهیزات زیبایی و تناسب اندام ،آرایش دائم و اکتیشن به مهارت های فنی و حرفه ای اضافه کرده است .
وی تصریح کرد : این آموزشگاه با 350 متر فضا 9 کارگاه آموزشی دارد و هم اکنون 11 نفر مربی و کارمند در آن مشغول بکار هستند.در سال 1397 یک هزار و 400 نفر و امسال 486 نفر هرمزگانی از این آموزش ها بهره مند شده اند.