هفته ملی مهارت ؛ برگزاری جشنواره آشپزی و شیرینی پزی

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد صنایع غذایی "توتیا" در بندرعباس جشنواره و مسابقه آشپزی و شیرینی پزی بین کارآموزان این رشته برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان ، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان ، نماینده استاندار هرمزگان ،مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ، معاون کمیته امداد استان ،نماینده کاردوک و جمعی از کارشناسان از جشنواره آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای "توتیا" در رشته صنایع غذایی بازدید کردند.
اسما کریمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اظهار کرد : این بازدید با هدف ارتقای بهره وری و صلاحیت حرفه ای آموزشگاه ها و نظارت بر روند مهارت آموزی صورت گرفت .آموزشگاه توتیا از سال 1392 فعالیت خود را در شهرستان بستک آغاز کرد و از سال 1396 مشغول به مهارت افزایی در شهرستان بندرعباس می باشد. اکنون بیش از 20 حرفه را به علاقمندان آموزش می دهد.
مهندس کریمی افزود: رشته صنايع غذايي ، كيك ساز ، تزيين كيك و شكلات ساز از حرفه های جدید این آموزشگاه که به علاقمندان آموزش داده می شود.
وی تصریح کرد : این آموزشگاه با 350 متر فضا 9 کارگاه آموزشی دارد و هم اکنون 11 نفر مربی و کارمند در آن مشغول بکار هستند.در سال 1397 115 نفر هرمزگانی طی 9 دوره و سه ماهه امسال 48 نفر در 5 دوره از مهارتهای صنایع غذایی و آشپزی بهره مند شده اند.