در هرمزگان : نشست هم اندیشی فرمانده منطقه پنجم دریابانی سپاه بندرلنگه و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندرلنگه

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان ، سردار عظمایی فرماندهی محترم منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه بندرلنگه از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان بازدید و جلسه هم اندیشی با رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای داشتند. تشکر و قدردانی از کارکنان این مرکز به عمل آوردند
در ادامه امیر محمد کشاورز رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان بندرلنگه : ضمن عرض خیر مقدم ارائه گزارش عملکرد 5 ماهه نخست سال 98 در حوزه پادگان را تشریح کرد.
کشاورز اذعان کرد : در پنج ماهه نحست سال 98 تعداد 168نفر سرباز در 10 دوره آموزشی در پادگان های این شهرستان آموزش دیده اند که بیشتر دوره ها در منطقه پنجم نیروی دریایی اجرا شده است .
مهندس کشاورز در ادامه افزود : کل تعهد سالانه در بخش پادگان 10000 نفر ساعت بوده که در پنج ماهه نخست سال تعداد 41769 هزار نفر ساعت عملکرد در این بخش که رشد 417 درصد ی عملکردی را داشته ایم که بخشی از آن در مرکز دولتی و بخش بصورت مشارکتی توسط نیروهای پایور صورت گرفته و در پایان ضمن تشکر از همکاری منطقه 5 دریابانی در اجرای تعهدات مرکز بندرلنگه آمادگی همکاری همه جانبه حتی در جزایر را پادگان ها می باشد.