کسب مدال نقره رشته مدیریت سیستم های تحت شبکه در مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۹

پارسا یوسفی جوان نخبه مهارتی استان هرمزگان با کسب مدال نقره رشته مدیریت سیستم های تحت شبکه در مسابقات جهانی مهارت 2019 کازان روسیه برای استان و کشور عزیزمان ایران افتخار آفرید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان، "اسما کریمی" مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با صدور پیامی، از جوان نخبه هرمزگان، کارشناسان و مربیان و خانواده گرامی ایشان و همه علاقمندان و اصحاب رسانه جهت تلاش و حمایت و کسب مقام در مسابقات جهانی مهارت در کازان روسیه، تقدیر و تشکر کرد و گفت : تیم کشورمان متشکل از ۱۰ مهارت آموخته نخبه کشور در این مسابقات شرکت کردند که رقابت کننده رشته مدیریت سیستمهای شبکه جوان شایسته استان هرمزگان توانست مدال نقره را از آن کشورمان کند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تصریح کرد : در این مسابقات بیش از ۱۳۰۰ نفر از ۶۳ کشور در ۵۶ رشته به رقابت پرداختند و پارسا یوسفی جوان ماهر هرمزگانی موفق به کسب مدال نقره جهان (SILVER MEDAL) گردید. در مجموع تیم کشورمان موفق به کسب یک مدال نقره و دو مدال برنز و دو دیپلم افتخار و کسب رتبه تیمی ۱۵ در بین ۶۳ کشور گردید .
وی افزود : پارسا یوسفی دوران مهارت آموزی خود را در رشته مدیریت سیستمهای تحت شبکه در آموزشگاه خوارزمی و مرکز آموزش فناوری اطلاعات بندرعباس طی کرده است.

تازه‌ترین خبرها