با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری بیستمین نمایشگاه هفته پژوهش فناوری استان هرمزگان در سال ۹۸ افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان : با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری و جمعی از مسئولین استانی، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان هرمزگان گشایش یافت و دانشگاه های استان، مراکز علمی و پژوهشی، شرکت های دانش بنیان و دستگاه های اجرایی آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

اسما کریمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت : دستاوردهای پژوهشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در سه ساله اخیر و نیز دستاوردهای "طرح ایران مهارت" به نمایش گذاشته شد. طرح ایران مهارت با همکاری تعدادی ازآموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای -که یک طرح مشترک بین ما و آموزش و پرورش با هدف مهارت آموزی دانش آموزان می باشد.

بنا بر این گزارش ،معاون پژوهش و فناوری دانشگاه هرمزگان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: همه ساله برای ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری و به نمایش گذاشتن آخرین دستاوردهای مراکز علمی و فناوری و پژوهشی استان به مدت یک هفته این نمایشگاه در بندرعباس برگزار می شود.
وی افزود: در این نمایشگاه دانشگاه های دولتی، آزاد و پیام نور و فرهنگیان استان، پژوهشکده های مستقر در استان، پارک علم و فناوری، مراکز رشد، R&D (تحقیق و توسعه) صنعت و همچنین دستگاه های اجرایی حضور دارند و آخرین دستاوردهای خود را در معرض نمایش گذاشته اند.
گفتنی است این نمایشگاه از امروز آغاز به کار کرد و تا روز چهارشنبه به صورت صبح از ساعت 8 ونیم تا 13 و عصر از ساعت 16 تا 20 برای بازدید عموم باز است .
وی در پایان افزود: روز پنج شنبه نیز در محل دانشگاه علوم پزسکی از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه ها، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری، صنعت و دستگاه های اجرایی تجلیل خواهد شد.

تازه‌ترین خبرها