در دهه مبارک فجر : افتتاح آموزشگاه صنایع غذائی با حضورفرماندار پارسیان فرماندار پارسیان گفت :کارآفرینی، باعث رونق اشتغال و تولید در جامعه می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان، آموزشگاه صنایع غذایی درسا با حضور رضاپور فرماندارپارسیان و پیمان درویشی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای پارسیان و جمعی از مسئولین شهرستان پارسیان افتتاح شد.
فرماندار پارسیان در این افتتاحیه گفت : در سطح شهرستان پارسیان 11 آموزشگاه در رشته های فناوری اطلاعات، خیاطی، مراقبت و زیبایی،بهداشت و ایمنی، صنایع غذایی فعالیت میکنند.
رضا پور در ادامه افزود : آموزشگاه صنایع غذایی <درسا با اشغالزایی> مستقیم ۳ نفر و ظرفیت آموزش سالانه بیش از 100 نفر به بهره برداری رسیده است .
فرماندار پارسیان گفت :کارآفرینی، باعث رونق اشتغال و تولید در جامعه می شود و آحاد جامعه باید با فراگیری آموزش مهارت های فنی و حرفه‌ای به سمت رونق تولید بروند.
رضاپور رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان پارسیان یادآور شد: شهرستان پارسیان با دارا بودن شرایط ویژه کوه ، دریا، جاذبه های گردشگری و تفریحی و.... زنانی پویا و فعال، ظرفیت تبدیل شدن به قطب مشاغل خانگی در استان را دارد.
وی در پایان تصریح نمود: در این راستا دولت با ایجاد و توسعه صندوق‌های خرد زمینه ارائه تسهیلات و پشتوانه‌های مالی برای بانوان فراهم می‌شود.