اقدامات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان در مبارزه با ویروس کرونا ؛ تولید بیش از ۲۸۸ هزار ماسک و گان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان از تولید تعداد بیش از 288000 ماسک و گان از ابتدای اسفند 98 تاکنون توسط آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای و مراکز دولتی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان ؛ اسما کریمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان گفت : در مبارزه با به شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفند 98 تاکنون تولید 278هزار و 900 عدد ماسک و9710 عدد گان توسط 297مربی و مهارت‌آموزان بخش دولتی و خصوصی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان هرمزگان تولید شده است .
کریمی در ادامه افزود ؛ تعداد 23 آموزشگاه آزاد در 13 شهر و تعداد 4 مرکز دولتی در بندرعباس ،میناب، پارسیان و جاسک با حمایت فنی و حرفه ای ، سازمان صمت ،فرمانداریها و بسیج و خیرین تولید مشارکت کرده اند
کریمی گفت د:این اقدامات زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی ،سازمان صنعت و معدن سازمان غذا و دارو استان صورت پذیرفته است وتعداد 60 چرج خیاطی توسط آموزشگاه یاران بشاگرد و 16تخت و 6 چرخ خیاطی توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای پارسیان در اختیار مراکز تولیدی و ایستگاههای سلامت قرار داده شده است.
وی اضافه کرد :مبلغ 32 میلیون و 500 هزار تومان توسط بخش آموزشگاههای آزاد در راستای مبارزه با شیوع کرونا اهدا شده است و تولید همچنان ادامه دارد .

تازه‌ترین خبرها