در دیدار فرماندهی یگان ویژه هرمزگان با مدیر کل آموزش فنی حرفه ای این استان، بر نیازسنجی آموزشی سربازان وظیفه و نیروهای مسلح تاکید شد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان ، در این دیدار سرهنگ فقیهی ضمن قدردانی از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای و همکارانشان در اجرای طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه سال ۹۸ اظهار کرد : امور آموزشی در یگان ویژه بررسی شده است و تلاش می کنیم در طول سال 1399 آموزشها بر اساس نیاز بازار کار و به روز برای سربازان وظیفه و پرسنل و نیروهای مسلح اجرا شود تا با مهارت آموزی سربازان بتوانند پس از خدمت به اشتغال برسند.
در ادامه اسما کریمی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت : سال 99 رشته های تاسیسات - صنعت ساختمان - جوشکاری و مکانیک خودرو در طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار با همکاری دو جانبه اجرا خواهیم کرد .
وی افزود :سال 1398 تعداد 80 نفر در یگان ویژه آموزش دیده اند که معادل 12000 نفر ساعت اجرای آموزش فنی و حرفه ای در رشته های پیرایش مردانه ، فناوری اطلاعات ، آشپزی کمک برقکار ،جوشکاری و تعمیر موتور خودروهای بنزینی بوده است.
در پایان سرهنگ فقیهی فرماندهی یگان ویژه ی استان با اهداء لوح تقدیر از زحمات مدیر کل و مجموعه ی آموزش فنی و حرفه ای استان قدردانی کرد.

تازه‌ترین خبرها