مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد و مراکز آموزشی هرمزگان تقدیر شدند


مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان از مدیران آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد در دوران بحران ویروس کرونا در خط مقدم سلامت در تولید ماسک مشارکت داشتند، قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان؛ اسما کریمی گفت: کارآموزان و آموزشگاههای فنی و حرفه ای در شرایط بروز تهدیدات شیوع بیماری ویروس کرونا بی کار ننشستند و در اقدامی جهادی به تولید ماسک پرداختند.
وی اظهار کرد :از اسفند سال 98 تعداد 27 کارگاه در 13 شهرستان به تولید ماسک و گان با حضور مربیان و مهارت آموختگان و با همکاری دستگاههای اجرایی از جمله فرمانداری ،سازمان صمت ، علوم پزشکی ، بسیج و خیرین مشغولند.
مهندس اسما کریمی ضمن تقدیر از مربیان و مدیران و مهارت آموختگان تولید کننده ماسک در دوره بحران کوید 19، اذعان کرد: تعداد 19 آموزشگاه آزاد و کارگاه سنجش مهارت بندرعباس ،مرکز یک و مرکز میناب نیز در بخش دولتی و بیش از 270 نفر مربی و کارآموز در تولید مشارکت داشته اند که تا کنون بیش از 400 هزار ماسک تولید شده است.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در پایان خاطر نشان کرد: واژه ها از بیان تقدیر از عوامل اجرایی که در این امر خداپسندانه داوطلبانه مشغول فعالیت می باشند، قاصرند.