پیام تبریک مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان به‌مناسبت آغاز هفته ملی مهارت وششم مردادروزملی کارآفرینی وآموزش های فنی وحرفه ای
به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره)استان هرمزگان؛دکتر جلیل تراهی مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان با گرامیداشت هفته ملی مهارت وششم مرداد روز ملی کار آفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای و تبریک به تلاش گران این عرصه  گفت:
متن پیام به شرح ذیل می باشد
بسمه تعالی
وان لیس الا ما سعی
 (سوره مبارکه نجم آیه ۳۹)
و اینکه برای انسان بهره ای جز سعی و کوشش او نیست
 با سلام
 بی شک انسان بدون یادگیری و نو کردن اندیشه ها و دانسته های خود در زندگی موفق نخواهد بود. مشاغل در حال تغییر هستند و بی تردید مهارت آموزی هنر تبدیل علم به عمل است .آموزشهای فنی و حرفه ای به عنوان یک نقشه راه مطمئن برای دستیابی به توسعه اقتصادی، افزایش رفاه ،ایجاد درآمد و معیشت برای همه طبقات جامعه خصوصا مددجویان کمیته امداد است .
وجود فناوری های جدید و نیاز جامعه به استفاده حداکثری از تکنولوژی‌های نو موجب گردیده است که مهارت آموزی بعنوان مهمترین مولفه تسلط به تغییرات سریع جامعه واجب شود.
در سال "تولید،پشتیبانی و مانع زدایی ها" بی شک گسترش نهضت مهارت آموزی و توانمند سازی منابع انسانی میتواند راهگشا باشد. چرا که تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت میتواند زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار برای جوانان و به تبع آن توسعه اقتصادی و رفع مشکل معیشتی مردم خصوصا در جامعه هدف امداد شود .
در انتها ،در آستانه ششم مردادماه، روز ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای ضمن گرامیداشت و تبریک هفته ملی مهارت به همه زحمتکشان عرصه مهارت آموزی استان هرمزگان، توفیق روز افزون آنها را از خداوند متعال خواستاریم.
      جلیل تراهی
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ره استان هرمزگان