با آغاز هفته ملی مهارت : پیام فرماندار شهرستان پارسیان به مناسبت هفته ملی مهارت و روز ملی کارآفرینی وآموزش های فنی وحرفه ای
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان ، محبتی رضاپور سردره فرماندار شهرستان پارسیان  باصدور پیامی فرارسیدن هفته ملی مهارت هفته ملی مهارت و روز ملی کارآفرینی وآموزش های فنی وحرفه ای را به تلاشگران و فعالین عرصه مهارت آموزی و کارآفرینی تبریک و از زحمات رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان و تلاشگران عرصه مهارت آموزی تشکر و قدردانی نمود.
متن پیام به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
هفته ملی مهارت در واقع فرصتی برای آحاد جامعه است که با نقش مهارت و فن در ایجاد اشتغال که امروزه بزرگترین معضل جامعه ماست آشنا شوند.
بدون شک نقش سازمان فنی و حرفه ای در تحقق شعار سال بسیار برجسته است لذا باید بسترهای آموزش آحاد جامعه فراهم گردد و دولت در این زمینه سرمایه گذاری نماید.
 
اینجانب ضمن تبریک روز ملی کارآفرینی و آموزش فنی و حرفه ای و هفته ملی مهارت به همه دست اندرکاران بویژه رئیس و کارشناسان فنی و حرفه ای شهرستان، کارآموزان ، مدیران و پرسنل آموزش فنی وحرفه ای و همه تلاشگران عرصه مهارت آموزی تشکر و قدردانی می نمایم. امید است که با توسعه آموزش های مهارتی با همت والا و بی شائبه همه دست اندارکاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای محقق و دستگاه های اجرایی و مردم از ظرفیت این آموزش ها استفاده نموده و در کاهش درد و رنج بیکاری تلاش مضاعف نمایند.
مجتبی رضاپور سردره
فرماندار شهرستان پارسیان